Zawody 2019

Ostatnia aktualizacja kalendarza – 07.03.2019

*Ch* – zawody Championatowe

QT – zawody kwalifikacyjne na Continental Sheepdog Championship

NazwaDataMiejsceOrganizatorSędziaSzczegóły
Farma - "Na dobry początek" 19-20.01.201974-202 Stare Chrapowo, woj. zachodniopomorskieKPPP (M.Chmiel)Marta Chmiel (PL)
Anna Węglarczyk (PL)
Farma
Facebook
Nursery Trial16-17.02.201974-202 Stare Chrapowo, woj. zachodniopomorskieKPPP (M.Chmiel)Jeroen Aerts (BE)Nursery, klasa 1, 2
Facebook
Aequinoctium Trial16-17.03.201905-530 Sierzchów, woj. mazowieckie

KPPP (T.Nowakowski)Tomasz Nowakowski (PL)
Karolina Walczak (PL)
klasa 1, farma 0, farma 1
Facebook
European Nursery Championship8-10.03.20196666 LD Heteren/6871 NA Renkum, HolandiaLLanfarian Bordercollie EventsHenk Schoenmaker (NL),
Hans van Leur (NL)
Nursery
WWW
*Ch* Wiosenny Trial 6-7.04.201976-023 Golica, woj. zachodniopomorskieKPPP (M.Chmiel, K.Furkioti)Anna Węglarczyk (PL)Open, klasa 1, 2
Facebook
*Ch* Trial w Rogalinie3-5.05.201962-022 Rogalin
woj. wielkopolskie
KPPP (T.Nowakowski)Adriano Miclaucich (ITA)Open, klasa 2, Double Fetch (?)
Facebook
*Ch* QT Trial o Laskę Ducha Gór - kwalifikacje CSC 201911-12.05.2019Goduszyńska 61, 58-500 Jelenia Góra, woj. dolnośląskieKPPP (E. i K. Winiarz, M.Chmiel)Jeroen Aerts (BE)Open (kwalifikacje CSC 2019), klasa 2
Facebook
*Ch* Zielony Trial8-9.06.201974-202 Stare Chrapowo, woj. zachodniopomorskieKPPP (M.Chmiel)Iva Jílková (CZ)Open
*Ch* Zawody o kwiat paproci w Owczarni Natolin22-23.06.2019Natolin 57A,
05-825 Grodzisk Mazowiecki
woj . mazowieckie
KPPP (J.Fornal, M.Chmiel)Kathrin Gleis (AT)Open, klasa 1, 2
Dutch Open5-7.07.2019HolandiaOpen
Belgium Open12-14.07.2019BelgiaOpen
Rookie's Trial13-14.07.201974-202 Stare Chrapowo, woj. zachodniopomorskieKPPP (M.Chmiel)Krzysztof Sokalski (PL)Klasa 1, 2
*Ch*
Bednary Open
27-28.07.201962-010 Bednary, woj. łódzkieKPPP (K. Sokalski)Open, klasa 1 (?)
Czech Open 20199-11.08.2019Lipová 813,Česká Kamenice, 407 21 Česká Kamenice, CzechyKPOPAnita Hermes (DE), Horst Ludwig (DE)Open Facebook
B-ardzo C-iekawa Farma10-11.08.201967-240 Kotla, woj. dolnośląskieKPPP (A.Zielińska, M.Piela)Anna Węglarczyk (PL)Nowicjusze 0/1; Wygi 2/3
Continental22-25.08.2019NiemcyABCD e.V.Aidan Gallagher (N-IRL)
Johnny Robinson (SCT)
Open
Farmeriada7-8.09.201974-202 Stare Chrapowo, woj. zachodniopomorskieKPPP (M.Chmiel)Marta Chmiel (PL)
Anna Węglarczyk (PL)
Farma 0, 1/2
*Ch* Trial Karkonoski21-22.09.201958-500 Jelenia Góra, woj. dolnośląskieKPPP (N.Rojek, M.Chmiel)Petra Szarvas (HUN)Open, klasa 1, 2
Slavic Open27-29.09.2019Vrchlabí, CzechyJeroen Aerts, Marta ChmielNij Vyas (ENG)Open
*Ch* Dolnośląski Open Trial12.13.10.201959-300 Księginice , gmina Lubin
woj. dolnośląskie
KPPP (A.Zielińska, M.Piela)Open, klasa 2, 1(?)
*Ch* Golica Open19-20.10.201976-023 Golica, woj. zachodniopomorskieKPPP (M.Chmiel)Open
Hill Trial 9-10.11.2019Karkonosze, CzechyJeroen AertsOpen

Brakujące informacje będą uzupełniane na bieżąco